021-8817-5459
آدرس:تهران، خ قائم مقام فراهانی پلاک 22 واحد 6

​پهنای باند اختصاصی

​ به دلیل افزایش روز افزون سرویس های تحت شبکه و تحت مراکز ابری نیاز به زیرساخت های پایدار و بدون هر گونه نوسان و افت سرعت انتقال داده در سازمان ها خیلی بیشتر از گذشته احساس می شود در این راستا می بایست به دنبال راهکاری بسیار مطمئن که بتوان به راحتی و با اطمینان خاطر سرویس های حیاتی سازمانی را به آن زیرساخت متصل نمود و آن چیزی نیست جز پهنای باند اختصاصی 

پیکام تلکام جهت برآورده کردن نیاز سازمان ها به یک زیرساخت پایدار سرویس پهنای باند اختصاصی سازمانی را بر روی بستر بی سیم نقطه به نقطه ارائه می نماید.
در این سرویس چهار مورد از موارد کنترل کیفیت زیرساخت در نظر گرفته شده و به صورت 24 ساعته مانیتور و پایش بر روی صحت و سلامت آن صورت می پذیرد. 
این چهار مورد عبارتست از  : 

1- Ping Time : هر چه پایین بودن عدد
Ping Time باعث بالا رفتن سرعت پاسخگویی بین یک کلاینت و سرور شده و در نهایت کیفیت عملکرد یک سرویس سازمانی تحت مراکز ابری را بالا می برد. 

2- Packet Lost : این مورد درباره تعداد یا در صد گم شدن یک داده در مسیر رفت یا برگشت بین کلاینت و سرور می باشد که می بایست در سرویس های پهنای باند باکیفیت درصد 
Packet Lost آنها صفر باشد. 

3- Jitter : به نوسانات رفت و برگشتی بسته های داده بین کلاینت و سرور که باعث اختلال در سرویس هایی مانند تلفن های اینترنتی ، سیستم های مبتنی بر QOS خواهد شد. درصد این مورد نیز می بایست در سرویس های با کیفیت صفر باشد.

​​​​​​​4- Throughput : پایدار بودن یک سرویس پهنای باند باعث می شود که در تمامی ساعات شبانه روز و هفت روز هفته قدرت ارسال و دریافت یکسان و کاملا پایداری داشته باشد. به طور مثال چنانچه سرویس پهنای باند سازمانی 20 مگابیت بر ثانیه باشد ، این بدان معناست که در تمامی ساعات مدت اشتراک می بایست نرخ ارسال داده و دریافت آن کاملا بر اساس 20 مگابیت انجام شود.

انواع پهنای باند اختصاصی :

1- پهنای باند اختصاصی اینترنت  :

در این سرویس یک سازمان توسط زیرساخت بی سیم نقطه به نقطه و با هر ظرفیت درخواستی و با رعایت اصول چهارگانه کیفیتی توضیح داده شده در بالا به شبکه سراسری اینترنت متصل می گردد و همچنین یک آدرس آی پی استاتیک جهت شناسایی در شبکه اینترنت و یک دسترسی به مرکز مانیتورینگ جهت مشاهده مصرف پهنای باند کاربری در اختیار آن سازمان قرار خواهد گرفت. 
​​​​​​​موارد مصرف این سرویس جهت استفاده از سرویس های سازمانی نظیر :
ارتباط بین شعب سراسر ایران با کشورهای دیگر - استفاده از سرویس های شرکت های مالی به صورت ابری همانند همکاران سیستم - استفاده از نسل جدید تلفن های ثابت شهری اینترنتی و مراکز سانترال آی پی به صورت یکپارچه و ابری - نظارت و کنترل تردد و حفظ امنیت اماکن سازمانی با نظارت تصویری هوشمند - برقراری ارتباط تصویری به صورت ویدئو کنفرانس بین شعب جهت کاهش هزینه های حق ماموریت بین استانی یا کشوری - استفاده از اینترنت در کلیه اماکن یک سازمان به صورت وای فای و قابل حرکت در منطقه وای فای - دریافت هرگونه نرم افزار سازمانی مانند نرم افزار مالی ، منابع انسانی(ERP) ، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) در هر جای دنیا و با هر سخت افزار یا سیستم عامل با مجازی سازی نرم افزار بر روی اینترنت
​​​​​​​
2- پهنای باند اختصاصی شبکه خصوصی  : 

​​​​​​​چنانچه سازمانی قصد ارتباط بین شعب خود را به صورت کاملا امن و خارج از بستر اینترنت داشته باشد می تواند با دریافت این سرویس به صورت لایه های کامل (Full Layer) سرویس های سازمانی خود را در اختیار شعب خود قرار داده و یا بتواند نظارت دقیق و بی نقصی بر روی کلیه شعب خود از راه دور داشته باشد.


ثبت

پیغام شما با موفقیت ارسال شد.

جهت درخواست مشاوره و فروش فرم زیر را تکمیل فرمایید.