021-8817-5459
آدرس:تهران، خ قائم مقام فراهانی پلاک 22 واحد 6

این مراکز همان نسل جدید سانترال های سازمانی می باشند که می توانند یک خط تلفن ثابت اینترنتی را با یک سرشماره و به تعداد دلخواه مکالمه همزمانی را بین چندین داخلی توزیع و از خدمات بسیار ویژه کاربران را بهره مند سازند . ​​​​​​​

​​​​مرکز تلفن IP

نظارت تصویری هوشمند

مجازی سازی

می توان فضاهای بیرونی و داخلی سازمان ها را به صورت منطقه های وای فای (Wifi) طراحی نموه به طوری که کاربران بتوانند کلیه کارهای اداری - سازمانی خود را بدون محدودیت مکانی انجام داده و سرعت لازم را نیز جهت انتقال و دریافت دیتا از دست ندهند.

منطقه وای فای

عمدتا سازمان هایی که دارای تعدادی شعبه در سطح یک شهر یا استان و یا حتی در شهرک های صنعتی مجاور هم می باشند می توانند با راه اندازی زیرساخت خصوصی به صورت لینک های وایرلس مایکروویو  و یا فیبر های نوری پر ظرفیت  نیاز ارسال و دریافت با نرخ بالای دیتا را مرتفع ساخت.

​زیرساخت خصوصی

امنیت داده ها

هر چقدر دانش مهندس شبکه در چند سال گذشته پیشرفت داشته به همان نسبت هکر ها توسط نرم افزارهای فوق پیشرفته باج افزار اقدام به اخاذی از برند های معتبر و قفل کردن دیتاهای حیاتی سازمانی نموده و در قبال رفع مشکل تقاضای وجوهی به صورت بین کوین را داشتند در این راستا پیکام تلکام راهکار های امنیتی خود را ارائه می نماید.

راهکارهای ما

​امروزه دیگر تنها نصب دوربین های مداربسته و تجهیزات ضبط تصاویر پاسخگوی نیاز کاربران جهت تامین امنیت مکان هایشان نمی باشد و نیاز به سیستم امنیتی یکپارچه و به صورت کاملا هوشمند جهت پاسخگویی به نیاز امروز کاربران می باشد. 

عمدتا مجازی سازی جهت سه کاربرد مهم نرم افزار - سیستم عامل و دسکتاپ بر روی دو پلتفرم بسیار معروف Citrix و VmWare صورت می پذیرد که می بایست توسط طراحی و اجرای تخصصی از مزایای بسیار زیاد این راهکار برخوردار شد.